0 تومان 0 آیتم
Iran Gaam Logo

ذهنيت تشکيل و شروع بکار ايران گام ، 30 سال پيش و با ايده " موسيقي براي همه " شکل گرفت.در طي سالها تلاش در جهت توسعه فرهنگ شنيداري ، ايران گام هم اکنون به يکي از بزرگترين ناشران موسيقي و البته بزرگترين سازمان پخش محصولات صوتي و تصويري در سطح کشور شناخته مي شود. ايران گام تا کنون بيش از ۳۵۰ اثر منتشره در سبکهاي مختلف و با همکاري شناخته شده ترين هنرمندان هر سبک داشته است.
يکي از اهداف اين موسسه ، پرورش و شناساندن هنرمندان مستعد و جوان به جامعه موسيقي کشور بوده است که در حوزه موسيقي پاپ ميتوان به احسان خواجه اميري، رضا صادقي، گروه سون و بسياري ديگر از هنرمنداني که هم اکنون در سطح اول موسيقي مشغول به فعاليت مي باشند نام برد. هم چنين تهيه کنندگي آلبوم هاي موسيقي همچون بي واژه(محمد اصفهاني) ، ساعت ۹(سيروان خسروي) توهم(نيما مسيحا) و ... بوسيله ايران گام انجام پذيرفته است.از ديگر هنرمنداني که با ايران گام همکاري داشته اند مي توان به محسن چاوشي ، حامي ،خشايار اعتمادي،عليرضا عصار و فرزاد فرزين نام برد.
در زمينه موسيقي سنتي ايراني نيز آثار هنرمندان برجسته اي از ايران گام انتشار يافته که مورد استقبال جامعه حرفه اي موسيقي و عموم قرار گرفته است.از هنرمنداني که ايران گام در اين سبک ،افتخار همکاري با آنان را داشته است نيز مي توان به استاد شهرام ناظري ، گروه شمس و پورناظري ها ،بيژن کامکار ، عليرضا قرباني ، محمد معتمدي و بسياري از ديگرهنرمندان گرامي اشاره نمود. ايران گام افتخار دارد که کليه آثار خود را همزمان با پخش داخل کشور، از شبکه هاي فروش ديجيتال قانوني و تحت قانون کپي رايت نيز عرضه مي نمايد که از شبکه هاي فروش خارجي مي توان به آي تيونز ، آمازون ، نپستر ، اي ميوزيک ، اسپاتيفاي و در داخل کشور نيز به شبکه هاي تلفن همراه اول ، ايرانسل ، رايتل و بيپ تيونز اشاره نمود.
ايران گام از اولين برنامه گذاران کنسرتها براي نسل نو و با استاندارهاي روز بوده است که در اين راستا در پانزده سال گذشته تا کنون ، بيش از 1000 کنسرت موفق در ايران و خارج از کشور (کانادا ، سوئد ، استراليا ، آلمان ، مالزي و ...) برگزار نموده است.

عضویت در خبرنامه

جهت عضویت در خبرنامه پیامکی و آکاه شدن از تخفیفات شماره همراه خود را وارد نمایید.