بخش اعضاء |
نام کاربری
رمز عبور
| عضو نیستیــد ! ثبت نام کنید
کالا در سبد خرید
ذهنيت تشکيل و شروع بکار ايران گام ، ۲۵ سال پيش و با ايده " موسيقي براي همه " شکل گرفت.در طي سالها تلاش در جهت توسعه فرهنگ شنيداري ، ايران گام هم اکنون به يکي از بزرگترين ناشران موسيقي و البته بزرگترين سازمان پخش محصولات صوتي و تصويري در سطح کشور شناخته مي شود. ايران گام تا کنون بيش از ۳۵۰ اثر منتشره در سبکهاي مختلف و با همکاري شناخته شده ترين هنرمندان هر سبک داشته است.

يکي از اهداف اين موسسه ، پرورش و شناساندن هنرمندان مستعد و جوان به جامعه موسيقي کشور بوده است که در حوزه موسيقي پاپ ميتوان به احسان خواجه اميري، رضا صادقي، گروه سون و بسياري ديگر از هنرمنداني که هم اکنون در سطح اول موسيقي مشغول به فعاليت مي باشند نام برد. هم چنين تهيه کنندگي آلبوم هاي موسيقي همچون بي واژه(محمد اصفهاني) ، ساعت ۹(سيروان خسروي) توهم(نيما مسيحا) و ... بوسيله ايران گام انجام پذيرفته است.از ديگر هنرمنداني که با ايران گام همکاري داشته اند مي توان به محسن چاوشي ، حامي ،خشايار اعتمادي،عليرضا عصار و فرزاد فرزين نام برد.

در زمينه موسيقي سنتي ايراني نيز آثار هنرمندان برجسته اي از ايران گام انتشار يافته که مورد استقبال جامعه حرفه اي موسيقي و عموم قرار گرفته است.از هنرمنداني که ايران گام در اين سبک ،افتخار همکاري با آنان را داشته است نيز مي توان به استاد شهرام ناظري ، گروه شمس و پورناظري ها ،بيژن کامکار ، عليرضا قرباني ، محمد معتمدي و بسياري از ديگرهنرمندان گرامي اشاره نمود. ايران گام افتخار دارد که کليه آثار خود را همزمان با پخش داخل کشور، از شبکه هاي فروش ديجيتال قانوني و تحت قانون کپي رايت نيز عرضه مي نمايد که از شبکه هاي فروش خارجي مي توان به آي تيونز ، آمازون ، نپستر ، اي ميوزيک ، اسپاتيفاي و در داخل کشور نيز به شبکه هاي تلفن همراه اول ، ايرانسل ، رايتل و بيپ تيونز اشاره نمود.

ايران گام از اولين برنامه گذاران کنسرتها براي نسل نو و با استاندارهاي روز بوده است که در اين راستا در پانزده سال گذشته تا کنون ، بيش از ۴۰۰ کنسرت موفق در ايران و خارج از کشور (کانادا ، سوئد ، استراليا ، آلمان ، مالزي و ...) برگزار نموده است.

ايران گام با بهره گيري از بهترين امکانات سخت افزاري و انساني و با بکارگيري مستقيم بيش از ۶۰ نفر پرسنل متخصص ،هم اکنون بزرگترين شبکه تخصصي پخش آثار موسيقايي و تصويري را بر عهده دارد.در اين راستا آثار بيش از ۱۳۰ شرکت توليد آثار صوتي و تصويري مشتمل بر ۱۳۰۰۰ عنوان اثر از طريق ايران گام توزيع مي گردد که حاصل اين فعاليت ، زنده نگه داشتن صنعت نشر موسيقي کشور و جلوگيري از تعطيلي بسياري از اين واحدهاي فرهنگي مي باشد.

هدف والاي اين مجموعه ، خدمت به صنعت موسيقي کشور و کمک به هنرمندان در راستاي خلق آثار ماندگار و تاثير گذاري بر فرهنگ شنيداري جامعه مي باشد که در راه رسيدن به اين اهداف ، بي شک نيازمند همياري ، همدلي و راهنمايي هنرمندان و ناشران و مخاطبان گرامي مي باشيم و از هر گونه نظر ، پيشنهاد و انتقاد شما مخاطب گرامي به گرمي استقبال نموده و آن را چراغ راه آينده خواهيم نمود.